Cenik ke stazeni
 
Jmeno:
Heslo:
 

Programovatelný regulátor R4V8

Programovatelný regulátor R4V8 slouží k řízení jednoduchých regulačních soustav. Výhodou regulátoru je uživatelsky příjemné ovládání jedním knoflíkem a nízká pořizovací cena.

Dle požadavku zákazníka vyvineme, do regulátoru software, který umožní aby regulátor prováděl požadované operace. To znamená, že stejný regulátor může pracovat v různých aplikacích, díky jinému vloženému programu.

V současné době je volně k dispozici několik základních aplikací pro použití ve vzduchotechnice.

Seznam Softwaru pro R4A2 zde. 

 

Použití regulátoru R4V8

Regulátor R4V8 lze použít všude tam, kde pro aplikaci stačí počet nabízených vstupů a výstupů. Na vstupy je možné připojit jak beznapěťové kontakty, tak přístroje s analogovým výstupem 0-10V. Pro měření teploty lze na vstupy připojit např. digitální čidla řady ADS10, ADS11, ADS12, ADS13. Tato čidla zajišťují velkou odolnost proti rušení, mají nízké rušivé vyzařování, mohou pracovat ve velké vzdálenosti od R4V8, jsou napájena přímo z R4V8 a jsou připojena pouze jedním párem vodičů. Analogové výstupy jsou určeny především pro řízení servopohonů s napěťovým řízením. Výstupní přepínací kontakty lze použít pro řízení dvoubodových nebo tříbodových servopohonů či pro spínání proudů v řízených obvodech. Do regulátoru je nezbytné vložit mikrořadič s programem pro konkrétní aplikaci. V současné době je k dispozici řada typů různých regulací, především z oblasti vzduchotechniky. Tyto modelové regulátory je možné přizpůsobit na konkrétní zakázkovou aplikaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Programovtelny regulator r4v8