Cenik ke stazeni
 
Jmeno:
Heslo:
 

Programovatelný regulátor R4A2

Programovatelný regulátor R4A2 slouží k řízení jednoduchých regulačních soustav. Výhodou regulátoru je uživatelsky příjemné ovládání jedním knoflíkem a nízká pořizovací cena.

Dle požadavku zákazníka vyvineme, do regulátoru software, který umožní aby regulátor prováděl požadované operace. To znamená, že stejný regulátor může pracovat v různých aplikacích, díky jinému vloženému programu.

V současné době je volně k dispozici několik základních aplikací pro použití ve vzduchotechnice.

Seznam Softwaru pro R4A2 zde.

 

Použití regulátoru R4A2

Regulátor R4A2 lze použít všude tam, kde pro aplikaci stačí počet nabízených vstupů a výstupů. Na vstupy je možné připojit jak beznapěťové kontakty, tak přístroje s analogovým výstupem 0-10V. Pro měření teploty lze na vstupy připojit např. digitální čidla řady ADS10, ADS11, ADS12, ADS13. Tato čidla zajišťují velkou odolnost proti rušení a mají nízké rušivé vyzařování. Mohou pracovat ve velké vzdálenosti od R4A2, jsou napájena přímo z R4A2 a jsou připojena pouze jedním párem vodičů. Analogové výstupy jsou určeny především pro řízení servopohonů s napěťovým řízením. Výstupní přepínací kontakty lze použít pro řízení dvoubodových nebo tříbodových servopohonů, či pro spínání proudů v řízených obvodech. Do regulátoru je nezbytné vložit mikrořadič s programem pro konkrétní aplikaci. V současné době je k dispozici řada typů různých regulací, především z oblasti vzduchotechniky. Tyto modelové regulátory je možné přizpůsobit na konkrétní zakázkovou aplikaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Programovtelny regulator r4a2